Tieto OBCHODNÉ PODMIENKY platia pre nákup na internetovom obchode www.arol-eu.sk, ktorého prevádzkovateľom je AROL,s.r.o so sídlom Nemocničná 1948/49 Dolný Kubín

1. Ceny uvedené na stránke internetového obchodu www.arol-eu.sk platia v čase objednania tovaru. Ceny sú uvedené s DPH a nie sú tam zahrnuté poštovné a balné náklady. Nové ceny platia ich zverejnením na stránke internetového obchodu. Tak isto si vyhradzujeme právo zmeny ceny v prípade tlačovej chyby, zmeny ceny dodávateľa alebo zmeny kurzu. O všetkom bude zákazník informovaný vopred.

2. Tovar doručujeme prostredníctvom Slovenskej pošty. Poštovné a balné je 6€ s DPH. Pri objednávke nad 50€ poštovné neplatíte. Pri objednávke nad 100€ požadujeme platbu vopred, preto Vám bude vystavená predfaktúra.

Odoslaním objednávky zároveň súhlasíte s výškou poštovného a balného (neplatí pri akcii ,,bez poštovného").

3Stornovanie objednávky: objednávku môžete stornovať do 24 hodín od objednania, v opačnom prípade považujeme Vašu objednávku za záväznú. V prípade, že záväznú objednávku nepreberiete v lehote 18 dní bez udania dôvodu, budeme Vám účtovať finančnú náhradu vo výške 10€(slovom desať Eur), ktorá nám vznikla pri odoslaní a vrátení balíka.

4. Dodanie objednaného tovaru je 3 až 14 kalendárnych dní - záleží od dostupnosti na sklade. V prípade dlhšej dodacej doby bude zákazník vopred informovaný.

5. Tovar posielame aj v rámci krajín EU. Poštovné sa vypočítava po prijatí objednávky podľa cenníka Slovenskej pošty. Pri objednávke do zahraničia požadujeme platbu vopred.

6. VRÁTENIE TOVARU ALEBO VÝMENA TOVARU.

    Vrátiť alebo vymeniť tovar je možné len v pôvodnom, neotvorenom a nepoškodenom obale do 7 pracovných dní. V prípade splnenia podmienok je možné kupujúcemu vrátiť celú sumu, ktorú za tovar zaplatil najneskôr do 15 dní odo vrátenia tovaru predávajúcemu. Do vrátenej sumy sa nezapočítava výška poštovného a balného. Po dohode môže byť vrátenie sumy uskutočnené formou výmeny za iný tovar v zodpovedajúcej hodnote.

7. Predávajúci nezodpovedá za škody spôsobené Slovenskou poštou. 

8. Prevádzkovateľ internetového obchodu týmto prehlasuje, že s osobnými údajmi svojich zákazníkov získanými pri objednávaní tovaru zaobchádza podľa §7ods.1 zákona č.482/2002 Z.Z. o ochrane osobných údajov.

9. Odoslaním objednávky Ste potvrdili súhlas s OBCHODNÝMI PODMIENKAMI.